Curse de autocar Girov - Poieni IS

Sunt 4 microbuze care călătoresc zilnic între Girov și Poieni IS operate de Fya Trans.

Cel mai ieftin bilet lei
Cel mai rapid autocar3h 14min
Distanță131 km
Curse zilnice4
Prima cursă06:30
Ultima cursă11:45

Dintre partenerii Autogari.RO care efectuează transport de la Girov la Poieni IS, amintim:

Fya Trans

Servicii de transport oferite între Girov și Poieni IS:

Fya Trans
Notă
4.61
Curse 4 ×
Distanță 131 km
Durată 3h 14min
Zile
LMMJVSD
Preț
Politică anulare 24 ore

Stațiile de plecare din Girov către Poieni IS

Statie Girov
necunoscutaPlecări / Sosiri
Deservită de:
Fya Trans

Înapoi la curse:

Afișează toate cursele Girov - Poieni IS de:

Cursele Girov - Poieni IS

  • Fya Trans Fya Trans
    Girov
    Poieni IS
    06:30
    10:34
    84lei
  • Fya Trans Fya Trans
    Girov
    Poieni IS
    07:50
    12:04
    84lei
  • Fya Trans Fya Trans
    Girov
    Poieni IS
    10:50
    14:04
    84lei
  • Fya Trans Fya Trans
    Girov
    Poieni IS
    11:45
    15:34
    84lei